21 вересень 2023, Четвер, 15:24

Суд зняв з розгляду справу екс-голови Державної авіаційної служби України

6 Лютого 2019г.
Антонюк

6 лютого 2019 року у приміщенні Шевченківського районного суду м.Києва призначено чергове судове засідання у кримінальному провадженні про обвинувачення колишнього Голови Державної авіаційної служби України. Однак вказане засідання знято з розгляду у зв’язку з відрядженням одного з членів суддівської колегії.

У прес-службі САП пообіцяли дату та час наступного засідання повідомити додатково.

У Антикорупційній прокуратурі також нагадали, що колишній очільник ДАСУ обвинувачується у зловживанні своїм службовим становищем в інтересах ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України», внаслідок чого були скасовані заплановані рейси ТОВ «Українсько-середземноморські авіалінії» за маршрутом «Київ-Тегеран-Київ», що завдало збитків авіакомпанії у розмірі понад 750 тис грн.

Як пише Резонанс, у вересні 2015 року Кабінет міністрів України звільнив Дениса Антонюка з посади голови Державної авіаційної служби.

Шостий апеляційний адміністративний суд Києва залишив без змін рішення Окружного адмінсуду Києва від 1 жовтня 2018 року щодо поновлення на посаді голови Державної авіаційної служби Дениса Антонюка.

КОЛИШНЬОМУ ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТУ АВІАКОМПАНІЇ МАУ ПОВІДОМЛЕНО ПРО ПІДОЗРУ

Як повідомляв Резонанс, прокуратурою Київської області викрито злочинну схему службових осіб авіакомпанії МАУ, які заволоділи грошовими коштами аеропорту «Бориспіль» в розмірі понад 10 млн грн.

ЛІТАК АН-225 «МРІЯ» — МРІЯ ЯКА НЕ ​​ВІДБУЛАСЯ