» Суд зняв звинувачення з Насірова

29 червень 2022, Середа, 15:16

Суд зняв звинувачення з Насірова

25 Червня 2019г.
НасироФФ

Шостий апеляційний адміністративний суд залишив без змін рішення Окружного адміністративного суду Києва,  згідно з яким екс-голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров мав повноваження приймати рішення про розстрочення податкового боргу фірмам екс-депутата Верховної Ради Олександра Онищенка без обмежень у сумі та в межах одного бюджетного року.

Про це повідомляє Резонанс із посиланням на видання Економічна правда. Фактично цією ухвалою від 24 червня відповідальність за надання розстрочок компаніям А.Оніщенка перекладається з Р.Насірова на керівників місцевих податкових інспекцій, зазначає ЕП.

При цьому, вважає суд, Р.Насіров не повинен був аналізувати фінансовий стан цих фірм, яким надавалася розстрочка. Також суд встановив, що він не міг відмовити у розстрочці за наявності позитивного висновку територіальних органів ДФС.

Р.Насіров у такому разі виступає лише як особа, яка затвердила висновки, надані місцевими державними податковими інспекціями. Рішення ухвалила трійка суддів апеляційного суду у складі Андрій Парінов (головуючий), Олександр Беспалов, Наталія Літвіна.

Рішення Окружного адмінсуду у листопаді 2017 року прийняла трійка суддів у складі Євгеній Аблов (головуючий), Павло Григоровича, Ігор Смолій.

Р.Насіров підозрюється у зловживанні владою, а саме – ухваленні низки незаконних рішень про розстрочення платежів з рентної плати на суму 2,019 млрд грн. за користування надрами для компаній, підконтрольних нардепу-втікачу О.Онищенку.