Суд зобов‘язав ДБР розпочати слідство проти Портнова — Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

13 август 2020, Четверг, 01:57

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

Суд зобов‘язав ДБР розпочати слідство проти Портнова

11 сентября 2019г.

Шевченківський районний суд м.Києва зобов‘язав Державне бюро розслідувань внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинення Андрієм Портновим кримінальних правопорушень, викладених у заяві про злочин екс-народної депутатки України Тетяни Чорновол.

"Мова йде про злочинні дії Портнова на посаді заступника керівника Адміністрації Президента Януковича", - повідомила вона у соцмережі Facebook 11 вересня 2019 року, передає Резонанс.

АНАТОМІЯ ЗРАДИ. ПОВЕРНЕННЯ ПОРТНОВА МОЖЕ СТАТИ ВАЖКИМ ВИПРОБУВАННЯМ ДЛЯ НОВОЇ ВЛАДИ

Політик також акцентувала, що "ДБР тричі (зокрема, особисто керівник Роман Труба) відмовляли мені почати досудове розслідування по моїй заяві проти Портнова".

Нагадаємо, 6 вересня колишня депутатка звернулася до суду, щоб зобов’язати ДБР відкрити за її заявами кримінальні провадження.

- Державне бюро розслідувань відмовляється порушувати будь-які кримінальні справи проти Портнова, причому абсолютно ігноруючи заявників і ігноруючи будь-які заяви в порушення Кримінального процесуального кодексу, - заявила Чорновол. І додала, що 3 вересня вона внесла дві заяви щодо Портнова, і КПК вимагає, аби впродовж 24 годин ці заяви були зареєстровані, внесені до ЄРДР.

АНАТОМІЯ ЗРАДИ 2. ПОРТНОВ ЯК ВІРУС ПОЛІТИЧНОЇ КОРУПЦІЇ