» Суд зобов‘язав поліцію розслідувати імовірне самоправство Богдана щодо Кличка

29 червень 2022, Середа, 21:14

Суд зобов‘язав поліцію розслідувати імовірне самоправство Богдана щодо Кличка

2 Грудня 2019г.
326283

Національну поліцію України зобов'язали розпочати кримінальне провадження щодо глави Офісу Президента України Андрія Богдана за фактом самоправства.

Про це пише Резонанс 2 грудня 2019 року із посиланням на OBOZREVATEL.

Видання посилається на відповідну ухвалу слідчого судді Шевченківського суду Києва від 8 листопада 2019 року, якою було задоволено скаргу адвоката Андрія Левковця в інтересах мера столиці Віталія Кличка на бездіяльність Головного управління Нацполіції у Києві.

- Якщо б ми знаходились в європейській країні або в Сполучених Штатах Америки, то на пана Богдана вже вже б завели справу та направили її в суд. Або він мав би мав піти у відставку, зважаючи на те, що діяв з перевищенням своїх повноважень. Адже це відверте самоправство - він вчиняв те, що не передбачено положенням про Офіс президента. На даний момент у нього не було жодних підстав ініціювати всі ці процедури по пану Кличку і ставити якісь питання перед Кабінетом міністрів України, - заявляв Резонансу керівник адвокатського об’єднання "Barristers" Олексій Шевчук.

ОЛЕКСІЙ ШЕВЧУК: ДОКИ КЕРУВАТИ ДБР БУДЕ ПОРОЖНІЙ БАРАБАН, А НЕ ТРУБА — СПРАВИ НЕ БУДЕ

Тим часом Окружний адміністративний суд Києва відклав до 17 грудня проведення підготовчого засідання у справі за позовом Віталія Кличка до Кабінету Міністрів України та Олексія Гончарука. Своєї ухвалою 2 грудня суд також продовжив строк підготовчого провадження на 30 днів до 4 січня 2020 року.

"Окружним адміністративним судом міста Києва було задоволено клопотання представника позивача, що надійшло на адресу суду про відкладення судового засідання, причини неявки – визнано поважними", - поінформувала пресслужба ОАСК.

Нагадаємо, Віталій Кличко просить суд визнати протиправними дії КМУ щодо внесення Президенту України подання від 4 вересня про його звільнення з посади голови КМДА. Також позивач просить ОАСК скасувати пропозицію прем’єр-міністра від 4 вересня про звільнення позивача з посади голови Київської міської державної адміністрації.