» Суд зупинив рішення з‘їзду адвокатів щодо звільнення та обрання члена ВККС

02 липень 2022, Субота, 19:28

Суд зупинив рішення з‘їзду адвокатів щодо звільнення та обрання члена ВККС

19 Лютого 2019г.
23916346_1818317738229714_3398585840712212171_o

19 лютого 2019 року Рівненський окружний адміністративний суд забезпечив адмінпозов і зупинив рішення з'їзду адвокатів України про звільнення члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів Павла Луцюка, який був обраний до складу комісії за квотою адвокатського співтовариства. А також про обрання голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Олександра Дроздова членом ВККС.

За інформацією джерел Резонансу таке рішення ухвалила суддя Карина Недашкивська.

У Рівненському окружному адміністративному суді Резонансу підтвердили цю інформацію, запевнивши, що незабаром судовий документ оприлюднять у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Як повідомляли ЗМІ, 15 лютого 2019 року з'їзд адвокатів України проголосував за недовіру, а потім і за звільнення члена ВККСУ Луцюку. Питання про необхідність відкликання Луцюка підняв на З'їзді голова ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазикош. Його думку підтримала Надія Корінна. Вона повідомила, що Луцюк був обраний до ВККС 3 липня 2015 року. При цьому, за її словами, на час роботи у ВККС йому заборонено було працювати адвокатом і брати участь в органах адвокатського співтовариства, однак він взяв участь у конференції адвокатури, що говорить про те, що він незаконно суміщав роботу члена ВККС з адвокатською.

Запрошені на з'їзд судді також розкритикували роботу Луцюка як члена ВККС. "Луцюк практикує співбесіди з суддями наосліп. Використовує документи наосліп",- повідомила одна із запрошених суддів Ярова. Її колега, суддя з Рівненської області заявив, що Луцюк втручається в роботу суддів з метою прийняття потрібного йому рішення.

З'їзд спочатку більшістю голосів висловив недовіру Луцюку, а пізніше, шляхом таємного голосування, прийняв рішення і зовсім його відкликати з ВККС..

Цього ж дня учасники з‘їзду обрали нового члена ВККС, а замість Дроздова головою ВКДКА став адвокат Сергій Вілков.

КАНДИДАТИ ДО ВРП ВІД АДВОКАТУРИ: ВИБОРИ, ЯК ІМІТАЦІЯ?