» Суд звільнив з-за грат двох учасників банди грабіжників інкасаторів

23 апрель 2021, Пятница, 17:02

Суд звільнив з-за грат двох учасників банди грабіжників інкасаторів

22 июня 2019г.
0
5-1

Їй-бо, з кожним днем "жить становится лучше, жить становится веселее"!

Як мені щойно стало з відомо з власних достовірних джерел інформації, Оріхівський районний суд Запорізької області відпустив на свободу, на домашній арешт... двох колишніх бійців полку "Азов", учасників банди, яка грабувала інкасаторів державних і приватних банків в 2016 році: громадянина України Трубіцина Сергія ("Шульц") и громадянина РФ Конаєва Олега ("Омон").

КОМАНДИР «АЗОВУ» ФІГУРУЄ У СПРАВІ ПРО ПОГРАБУВАННЯ ІНКАСАТОРІВ «ОЩАДБАНКУ»

Нагадаю, що 15 липня 2016 року вояки-грабіжники стали жертвою операції, в якій брало участь понад 100 правоохоронців з різних силових відомств. Не допомогли ні бронежилети, ні автомати Калашникова та пістолети з глушниками, ні гранати, ні навіть гранатомет.

Під час спільної операції «Альфи» і Національної поліції був смертельно поранений Віснівецкіс, затримані Конаєв, Трубіцин і Литовченко (останній помер в лікарні від поранень на наступний день). Трьом бандитам - Фокші, Бондаренку та Плечуну - все ж таки вдалося втекти крізь зарості й позбавитись переслідування. До цих пір вони знаходяться у розшуку. Всі учасники ОЗУ звинувачуються в замахах на вбивства, розбої, незаконному поводженні зі зброєю.

Тут я детально писав про все це:

ПОГРАБУВАННЯ ПО-«АЗОВСЬКИ». ЯКИЙ САМЕ «ПОРЯДОК» НЕСУТЬ НАМ «НАЦІОНАЛЬНІ ДРУЖИНИ»

Нагадаю також, що зовсім недавно, 6 червня поточного року Печерський райсуд столиці змінив запобіжний захід з утримання під вартою на домашній арешт підозрюваному у вбивстві добровольця Віталія Олешка ("Сармата") Михайлу Сигіді.

Висновки робить самотужки...

Джерело

НАРДЕП У РЕЖИМІ ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЇ ВЗЯВ НА ПОРУКИ ПІДОЗРЮВАНОГО

26165707_1998910867034384_13914841764809274_n
Артем Фурманюк Журналіст