» Суддя Фомін збив велосипедиста

31 октябрь 2020, Суббота, 12:11

Суддя Фомін збив велосипедиста

12 октября 2018г.
Фомин_судья

Віктор Фомін, донедавна скандальний суддя Солом’янського районного суду міста Києва, здійснив наїзд на велосипедиста і зник з місця ДТП. Про це стало відомо з витягу з Єдиного реєстру досудових розслідувань, який опинився у розпорядженні редакції Резонансу.

"Зранку 10 жовтня на вулиці Павлівській автомобіль "Тойота", яким керував Віктор Фомін, здійснив наїзд на пішохода. У результаті отриманих тілесних ушкоджень велосипедист був доставлений до лікарні", - випливає з витягу. За інформацією джерел, лікарі оцінюють стан пацієнта як стабільний.

Як відомо, голову Мелітопольського міського суду Віктора Фоміна, який між іншим бере участь у конкурсі до Антикорупційного суду, перевели до Солом’янського райсуду столиці у січні 2018 року. За цей час він встиг відзначитися декількома резонансними рішеннями. Наприклад, у березні 2018 року Фомін обирає запобіжний захід для підприємця Петра Загодіренка, який фігурує у справі мера Одеси Геннадія Труханова про завдання збитків бюджету міста. Також суддя фігурує у розслідуванні Служби безпеки України щодо можливого винесення слідчими суддями Солом'янського районного суду міста Києва завідомо неправосудних рішень, пов'язаних з аеропортом «Одеса».

Характерно, що попри рекомендації ВККС в ВРП продовжити відрядження Фоміна у Солом’янському райсуді міста Києва, він досі чекає на відповідний президентський указ. Хоча всім його колегам в аналогічній ситуації відрядження продовжили.

Варто додати, у 2016 році мелітопольські ЗМІ писали про нібито роман між Віктором Фоміним, який на той час обіймав посаду голови Мелітопольського міськрайонного суду, і адвокатом, депутаткою райради Катериною Засторожніковою. Мовляв, пару часто бачили під час прогулянок у парку, а також як вони приїжджають на роботу в одному автомобілі.