29 травень 2023, Понеділок, 07:48

Суддя Госпсуду пояснює мільйони готівкою у декларації – бізнесом чоловіка

3 Лютого 2017г.

Суддя Господарського суду Києва Ганна Бондаренко у соціальній мережі пояснила походження понад 13 млн грн у її декларації. У Facebook вона написала: «Гроші задекларовано моїм чоловіком плюс фінансові зобов’язання майже на ту саму суму його ж. Він ніколи не був держслужбовцем. Бізнес його «накрився» після окупації Криму, частину коштів вдалося вивести, частину позичили партнери». Суддя Бондаренко підкреслила, що вона одружилася 2015 року, тому «раніше не декларувала ці суми».

Снимок экрана 2017-02-03 в 12.44.24

Нагадаємо, торік у грудні Prosud оприлюднив список «ТОП-10 суддів та їх родин з найбільшою кількістю «матрацних коштів». Друге місце у ньому посіла Бондаренко Ганна Павлівна, суддя Господарського суду м. Києва - 13 млн 120 тисяч грн. За обсягом задекларованої готівки вона поступилася лише судді того ж столичного Госпсуду - Вікторії Джарти, доньці покійного прем'єр-міністра Криму Василя Джарти.

Коментуючи розслідування «Резонансу» «WHO ARE YOU, MISTER EMETC?». ЧАСТИНА 1. МОРАЛЬНА суддя Бондаренко також підкреслила, що «спілкувалася з паном Ємцем тільки на публічних заходах, з часів навчання в Університеті (5 курс) погано його пам’ятаю».