» Суддя Дрогобицького міськрайсуду поскаржився до ВРП на тиск з боку учасників процесу

06 грудень 2022, Вівторок, 09:59

Суддя Дрогобицького міськрайсуду поскаржився до ВРП на тиск з боку учасників процесу

3 Квітня 2020г.
919981_news

Суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Кучаковський Юрій Сергійович повідомляє, що у його провадженні перебуває цивільна справа за позовом до начальника Стрийського МБТІ за участю третіх ociб, якi не заявляють самостійних вимог щодо предмету спору: Верхньосиньовидненської селищної ради Сколівського району Львівської області, відділу Держгеокадастру у Сколівському районі Львівської області, відділу містобудування та архітектури Сколівської районної державної адміністрації Львівської області про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою при спільному проході та пpoїзді і встановлення земельного cepвітуту. Про це повідомляє Резонанс 3 квітня з посиланням на прес-центр Судової влади України.

Зазначено, що ухвалою від 19 лютого 2020 року позовну заяву було залишено без руху через несплату у повному обсязі судового збору.

Суддя інформує, що 3 березня 2020 року громадянка подала клопотання до якого долучила квитанцію про сплату судового збору у pозмipi 423 грн 20 к.

Кучаковський Ю.С. вказує, що у клопотанні позивач не просила суд відстрочити, розстрочити чи звільнити від сплати судового збору, не заявила жодного заперечення щодо розміру судового збору.

Після цього справу було прийнято до провадження та призначено підготовче судове засідання 3 квітня 2020 року.

25 березня 2020 року до суду надійшов лист з Вищої ради правосуддя, до якого додана копія скарги на протиправні дії cyддi Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області Кучаковського Ю.С., у якій громадяни просять голову ВРП вжити заходів стосовно неправомірної, на їх переконання, поведінки судді.

Суддя Кучаковський Ю.С. вважає подання скарги до Вищої ради правосуддя для притягнення його до дисциплінарної відповідальності до завершення розгляду справи та звернення до голови ВРП щодо вжиття заходів стосовно поведінки судді, який здійснює розгляд цієї справи, можна розцінювати як спробу тиску на суд, про що відповідно вимог чинного законодавства повідомляє Вищу раду правосуддя та Генерального прокурора для вжиття необхідних заходів.

Відповідно до статті 73 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» вказане повідомлення внесено до реєстру повідомлень судді про втручання в діяльність судді щодо здійснення правосуддя. Вищою радою правосуддя буде проведено перевірку викладених суддею фактів та ухвалено відповідне рішення.