» Суддя закрив провадженя про недотримання обмежень карантину через відсутність події та складу адмінправопорушення

30 листопад 2022, Середа, 22:04

Суддя закрив провадженя про недотримання обмежень карантину через відсутність події та складу адмінправопорушення

13 Квітня 2020г.
649971_news

Суддя Кельменецького районного суду Олег Телешман постановою від 8 квітня 2020 року №717/422/20 закрив провадження в справі про адміністративне правопорушення за ст.44-3 КУпАП. У постанові суд зазначив, що, відповідно до ст.8 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», фінансування профілактичних і протиепідемічних заходів здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів, а у випадках, передбачених законом, -  за рахунок коштів підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності, а також коштів фізичних осіб. Але в матеріалах справи відсутні, докази, які б підтверджували, що ОСОБА_1 відповідно до закону за власні кошти зобов`язаний придбати чи виготовити засіб індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисну маску, чи йому було профінансовано витрати на придбання чи виготовлення засобів індивідуального захисту за рахунок коштів Державного бюджету України та місцевих бюджетів і при таких умовах він порушив заборону до 24 квітня 2020 р. з 6 квітня 2020 р. перебувати в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

Про це пише Резонанс 13 квітня із посиланням Єдиний державний реєстр судових рішень.

Крім того, на даний час в Україні не визначені відповідні медичні критерії та не прийняті нормативно правові акти, щодо випадків та необхідності носіння засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски для захисту органів дихання, у тому числі виготовлених самостійно громадянами.

Ôîòî Àðòåìà Ñëèïà÷óêà 22.10.13 Àëüòåðíàòèâíûé êèåâñîâåò
Ігор Луценко Радник із питань запобігання та виявлення корупції голови Київської міської адміністрації,  народний депутат України 8-го скликання, ексголова підкомітету з питань взаємодії з громадянським суспільством Комітету ВРУ з питань запобігання і протидії корупції