» Суддю Садгірського райсуду Чернівців Андрія Тріску тимчасово відсторонено від правосуддя

18 январь 2021, Понедельник, 21:31

Суддю Садгірського райсуду Чернівців Андрія Тріску тимчасово відсторонено від правосуддя

27 ноября 2020г.
EqvuxMrIKS25

Рішення про притягнення судді до дисциплінарної відповідальності та застосування до нього дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення з посади ухвалила Перша Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя 27 листопада 2020 року.

Про це повідомляє Резонанс 27 листопада із посиланням на прес-центр Судової влади України.

Згідно із частиною сьомою статті 49 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і частиною другою статті 62 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», враховуючи рішення, ухвалене Першою Дисциплінарною палатою Вищої ради правосуддя 27 листопада 2020 року, суддю Садгірського районного суду міста Чернівців Тріску Андрія Івановича відсторонено від здійснення правосуддя.

У разі ухвалення органом, що розглядає справи про притягнення до дисциплінарної відповідальності суддів, рішення про застосування до судді дисциплінарного стягнення у виді подання про звільнення судді з посади такий суддя автоматично тимчасово відстороняється від здійснення правосуддя до ухвалення рішення про його звільнення з посади Вищою радою правосуддя. Судді вважаються тимчасово відстороненими від здійснення правосуддя без ухвалення Вищою радою правосуддя окремого рішення.

Строк дії відсторонення суддів від здійснення правосуддя – до ухвалення Вищою радою правосуддя рішення про їх звільнення з посади або скасування рішення Дисциплінарної палати.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram