03 червень 2023, Субота, 07:15

Суддю Турківського райсуду Львівщини викрито у корупції (оновлено)

19 Грудня 2018г.
3

19 грудня 2018 року прокурорами Спеціалізованої антикорупційної прокуратури за оперативного супроводу працівників Управління Служби безпеки України у Львівській області на одержанні неправомірної вигоди в сумі 1000 євро викрито суддю Турківського районного суду Львівської області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на САП.

Як уточнили в СБУ, цей суддя виконував обов’язки голови райсуду.

За даними слідства, вказані кошти служитель Феміди вимагав від особи, яку працівниками патрульної поліції у листопаді цього року було зупинено за кермом автомобіля та складено протокол про адміністративне правопорушення за керування транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння.

Частину неправомірної вигоди в сумі 400 євро виявлено та вилучено одразу після передачі під час особистого огляду, а решту суми в розмірі 600 євро - за місцем проживання судді.

На даний прокурори САП забезпечують процесуальне керівництво під час проведення першочергових слідчих дій, а також вирішується питання про повідомлення про підозру судді, обрання запобіжного заходу та відсторонення від здійснення правосуддя на час слідства.

Цікавим є факт, що згідно показів заявника, саме цей суддя у квітні 2018 року вже розглядав по ньому аналогічну адміністративну справу і тоді провадження за ознаками адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП було закрито у зв‘язку із закінченням строків притягнення до адміністративної відповідальності, що фактично дало змогу особі уникнути відповідальності за керування автомобілем у стані алкогольного сп‘яніння.

СТАЛО ВІДОМЕ ПРІЗВИЩЕ СУДДІ, ЯКОГО ВИКРИЛИ НА ХАБАРІ У МАРІУПОЛІ