03 червень 2023, Субота, 00:10

Судова реформа «по-новому» та майбутні судді Верховного Суду

21 Вересня 2016г.

Всеволод Розумовський, для "Резонанса"

"Резонанс" розпочинає серію публікацій «велич особистості», присвячену майбутнім суддям Верховного  Суду та особам, які за нашими джерелами всіма «правдами та не правдами» намагатимуться не без допомоги влади зайняти посаду членів Вищої кваліфікаційної комісії суддів України та новоствореної Вищої ради правосуддя.

Ні для кого не буде загадкою, з якого регіону до Верховного Суду «направляться» перші кандидати. Так, це Вінниця – своєрідне кадрове «ельдорадо» останніх двох років «реформ» та «досягнень».

Президент Петро Порошенко не єдиний, хто може назначати на посаду своїх кумів та всіляко лобіювати їх інтереси. Володимир Гройсман нічим не гірший. А тому, у Олександра Вільчинського, голови Вінницького окружного адміністративного суду є всі шанси не лише стати суддею Верховного Суду, а й очолити його.

kartinka_1

Мало хто звернув увагу, що єдиний раз, коли за часів спікерства Гройсмана парламент обирав суддів безстроково, серед осіб, які були в постанові  «випадково» опинився й пан О.Вільчинський із деякими колегами з Вінниці.

Інтернет рясніє цікавими фактами його біографії. Так, незважаючи на пусті графи декларації, активісти зазначають, що О.Вільчинський має багато  нерухомості, ювелірних магазинів, дорогих іномарок  тощо.

Так, з першого погляду, наявності значних фінансових ресурсів та майна пан Вільчинський публічно не демонструє, веде звичайний спосіб життя, пересувається на службовому автомобілі марки Фольксваген. Однак, встановлено, що у власності Вільчинського О.В. перебуває земельна ділянка площею 791 м 2  розташована в с. Мізяківські Хутори Вінницького р-ну, автомобіль марки Тойота Хайлендер д.н.з. АВ7773ІІ та інше майно та бізнес. У зв’язку з численними журналістськими розслідуваннями та невдоволенням роботою останнього все наявне сімейне майно та бізнес, згідно інформації, зареєстроване на шести родичах та ретельно приховується.

"Резонансу" вдалося дізнатися й іншу цікаву інформацію про протеже Володимира Гройсмана. Офіційно Олександр Вільчинський проживає за адресою м.Вінниця, вул.Фабріцуса 48, й стоїть на черзі на отримання квартири. Прикметно, що за цією адресою  зареєстроване й приватне підприємство «Грінсовін» сестри нашого героя Левицької Інни Ванадіївни, власниці сімейної квартири на вулиці Дачній 3, й співробітниці Вінницького торгово-економічного інституту КНЕУ.

В ЄДРПОУ міститься інформація й про дружину пана Вільчинського Наталю, яка також займається підприємницькою діяльністю.

Бізнесом займається й батько нашого героя -   Вільчинський Ванадій Станіславович, який має не останнє відношення до ТОВ «Антік».

Цікаво,  що вказана фірма в 2009 році за рішенням міської ради м. Вінниця отримала у  власність землю, за адресою: м. Вінниця вул. 600-річчя, 25 та спільно із фірмою «Гріф», яка там також знаходиться, і також створена в 1996 році, як й СВК «Колос» (був зареєстрований у с.Польва, Лисівка, Калинівського району), де працював батько нашого кандидата на голову Верховного Суду, та займається виготовленням станків для виготовлення ювелірних виробів.

kartinka_2А колись й нині борець з  правосуддям пан Жернаков, не цурався фотографуватися з головою злочинної ВККСУ Ігорем Самсіним. Фото «Закон і бізнес», Олександр Вільчинський – зліва.

 

 

 

Поки сторінка Олександра Вільчинського рясніє перепостами й лайками сторінки Володимира Гройсмана, чекаємо на відомості з його електронної декларації, зокрема щодо юридичних осіб, кінцевим бенефіціарним власником яких є суб’єкт декларування або члени його сім’ї , і сподіваємось, що зміст цієї публікації буде корисним як для членів громадської ради доброчесності, так  і для НАЗК і НАБУ.

kartinka_3

kartinka_4

 

І як вважає, шановний читач, це прийме колись представник піар-агенства імені Гройсмана, суддя Вільчинський законне рішення проти Кабміну, чи Президента???