» Судові охоронці Київщини не допустили до об’єктів правосуддя 881 заборонений предмет

06 грудень 2022, Вівторок, 09:18

Судові охоронці Київщини не допустили до об’єктів правосуддя 881 заборонений предмет

4 Вересня 2020г.
05

Співробітники територіального управління Служби судової охорони у місті Києві та Київській області впродовж серпня місяця забезпечили безпеку у 48 тисяч судових засіданнях, - повідомляє Резонанс 4 вересня.

Під час деяких з них біля будівель правосуддя збирались так звані «групи підтримки» громадських активістів. Тому спільними діями з Національною поліцією України та Національною гвардією України вживались заходи по недопущенню тиску на суд та втручання у судовий процес.

Серпень місяць не став виключенням із недопущення заборонених предметів до будівель суду. Співробітники територіального управління столичного регіону не допустили пронесення до об’єктів правосуддя 152 одиниці короткоствольної зброї, 432 ножі, 288 газових балончики та 5 електрошокерів.

Тож вкотре нагадуємо, що забороняється заходити до об’єктів правосуддя з боєприпасами, вогнепальною, газовою, пневматичною та холодною зброєю, пристроями для відстрілу патронів, споряджених гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, іншими спеціальними засобами активної оборони, з кухонними, складними, сувенірними ножами, кортиками, шаблями тощо. Усі ці предмети можна покласти на тимчасове збереження до спеціальних шаф встановлених перед входом.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.