03 червень 2023, Субота, 17:25

Посадовець ДСА у Полтаві брав відкати у розмірі 15%, – СБУ

15 Січня 2019г.
Полтава-взятка2

У систематичних хабарах викрито одного із заступників начальника територіального управління Державної судової адміністрації в Полтавській області. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-центр СБУ.

За даними спецслужби, посадовець налагодив одержання неправомірної вигоди від місцевих підприємців за безперешкодне здійснення господарської діяльності. Вартість послуг зловмисника становила 15% від загальної суми укладених договорів з ремонту приміщень судів. За вказану суму він обіцяв сприяти у підписанні актів виконаних робіт та вчасного перерахунку коштів на користь підприємця.

Правоохоронці затримали посадовця на робочому місці під час отримання 100 тис грн – чергового траншу хабара. Раніше оперативники спецслужби зафіксували одержання зловмисником неправомірної вигоди у розмірі 147 тис грн

Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу. У межах відкритого провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до протиправної діяльності.

Операція проводилась Департаментом організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням кримінальних правопорушень, підслідних Державному бюро розслідувань, нагляду за додержанням законів його оперативними підрозділами та підтримання публічного обвинувачення у відповідних провадженнях Генеральної прокуратури України спільно з Головним слідчим управлінням Національної поліції України, за оперативного супроводження Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України.