» Святошинський суд надав згоду на допит екс-нардепа від Радикальної партії Андрія Артеменка у справі “Беркуту”

04 грудень 2022, Неділя, 19:39

Святошинський суд надав згоду на допит екс-нардепа від Радикальної партії Андрія Артеменка у справі “Беркуту”

9 Липня 2018г.
Фото: sps.org.ua
Фото: sps.org.ua

5 липня року відбулось судове засідання Святошинського районного суду м. Києва за обвинуваченням колишніх співробітників спецпідрозділу “Беркут” у так званій справі “Майдану”, де, серед іншого, розглядалось клопотання сторони захисту про допит колишнього народного депутата України від “Радикальної партії”, активного учасника акцій протесту на Майдані Незалежності взимку, свідка Артеменка Андрія  Вікторовича. Про це Резонансу повідомив партнер адвокатскої фирма "GORO legal" Олександр Горошинський.

Підставою звернення стороною захисту із вищевказаним клопотанням стало те, що свідок Артеменко А.В. повідомив, що він, як активний учасник акцій протесту був безпосереднім очевидцем того, як групою мітингувальників, до складу яких входив сам Арметенко А.В., були виявлені три місця дислокації снайперів, які 20 лютого року розстрілювали мітингувальників та правоохоронців.

Так, свідок Артеменко А.В. повідомляє про те, що ним, в складі інших осіб виявлені місця розташування снайперів в будинку “Укркооперації” – закинутий будинок між готелем “Дніпро” та будинком “Укркооперації”, на шостому поверсі якого виявлені стріляні гільзи, які залишив снайпер; дах “Українського дому” на Європейській площі; тильна сторона “Консерваторії”.

Свідок Артеменко А.В. повідомив, що йому безпосередньо відомі обставини вбивств мітингувальників та правоохоронців, а також  обставини, "які є безпосереднім предметом вивчення Святошинським районним судом м. Києва у справі за обвинуваченням колишніх співробітників спецпідрозділу “Беркут”, - акцентували у "GORO legal". І додали, що "судом присяжних Святошинського районного суду м. Києва було прийняте законе та справедливе рішення про допит свідка захисту - Артеменка А.В".

У Департаменті спецрозслідувань ГПУ наразі не коментують заяву адвокатів.

ЛЯШКО-АРТЕМЕНКО-ОФШОРЫ