13 квітень 2024, Субота, 12:16

Татаров буде захищатися як приватна особа, – Подоляк

21 Грудня 2020г.
3526fd3 Clipboard01

Заступник керівника Офісу президента Олег Татаров написав заяву про призупинення своїх службових повноважень.

Про це заявив радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк, повідомляє Резонанс 21 грудня із посиланням на NV.ua

«У зв’язку з істотним суспільним резонансом і для уникнення будь-яких маніпулятивних трактувань, заступник глави ОПУ Олег Татаров написав заяву на ім'я безпосереднього керівника про тимчасове призупинення виконання його службових обов’язків і передачу цих обов’язків іншу посадову особу», — сказав він.

Подоляк додав, що Татаров вирішив написати відповідну заяву, щоб не допустити конфлікту інтересів й тиску на правоохоронні органи.

За його словами, озвучені публічно попередні звинувачення стосуються періоду роботи Татарова в приватному бізнесі задовго до призначення його на посаду в державній сфері.

Подоляк розповів, що Татаров буде захищатися як приватна особа.

18 грудня у НАБУ заявили, що повідомили Татарову про підозру в хабарництві у справі про квартири Національної гвардії.

За даними директора відомства Артема Ситника, Татаров, будучи юристом Укрбуду, разом з власником компанії Максимом Микитасем дав хабар у вигляді паркомісця експерту Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС за заниження вартості житлового комплексу з 81 до 7 млн грн.

У відповідь Татаров пообіцяв подати до суду позов про захист честі, гідності і ділової репутації проти керівника НАБУ.

"Сьогодні я з власної ініціативи без повістки або офіційного виклику відвідав НАБУ.  Як я вже повідомляв раніше, матеріали справи відносно мене про нібито надання мною чотири роки тому в період роботи адвокатом знижки на паркомісце для експерта інституту експертиз виявилися повністю сфальсифікованими.  У НАБУ немає жодного прямого або непрямого доказу. На мій погляд, все це є домислами, які НАБУ «обміняла» на свободу одного з підозрюваних. Надавши цю свободу в обмін на обмову іншої людини. За фальсифікацією справи стоїть Артем Ситник, якого я раніше неодноразово публічно називав корупціонером та злочинцем.

У даної справи нуль шансів. Я доведу невинуватість правовими методами і продовжу той курс, в який вірю і який відповідає національним інтересам України", - заявив Татаров.

- Дозволю собі дати пораду Олегу Татарову: отримуйте підозру, хто б її не погодив-підписав, наполягайте на проведенні слідчих дій невідкладно та із самого початку «на корню» аргументовано розбивайте висунуте звинувачення. Й якщо вийде, наполягайте на реєстрації злочинів щодо тих, хто незаконно притягував Вас до кримінальної відповідальності, - написав у блозі для Резонансу 20 грудня ексначальник Головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

САП ПЛАНУЄ ВРУЧИТИ ПІДОЗРУ ОЛЕГУ ТАТАРОВУ 18 ГРУДНЯ

Як писав Резонанс, 30 листопада та 1 грудня за процесуального керівництва прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено про підозру заступника директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України (ДНДЕКЦ) та у вчиненні нових злочинів – колишньому народному депутату, колишньому кінцевому бенефіціарному власнику ТОВ «Укрбуд Девелопмент».

За версією слідства, Микитась у змові із посадовцем «Укрбуд Девелопмент» домовився із заступником директора ДНДЕКЦ про внесення недостовірних даних до експертизи, призначеної слідчим поліції у межах справи про заволодіння коштами НГУ. Після цього він надав експерту машиномісце за 250 тисяч грн, а той, своєю чергою, занизив вартість житлового комлексу з 81 до 7 млн грн. Заступнику директора директора ДНДЕКЦ повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди.

За даними ЗМІ, Татаров був науковим керівником в експерта Костянтина Дубоноса, якого підозрюють в підробленні експертизи для  Микитася за хабар. Власне Татаров тоді представляв інтереси екснардепа-забудовника  і нібито був посередником між ним та Дубоносом в домовленості про цей хабар.

«РУПОР» МВС ПІД ЧАС МАЙДАНУ ФОРМУВАТИМЕ ДЕРЖПОЛІТИКУ У ПРАВООХОРОННІЙ СФЕРІ

Нагадаємо, 5 серпня 2020 року Володимир Зеленський призначив заступником керівника Офісу Президента України Олега Татарова. До компетенції Татарова входить формування державної політики у сфері правоохоронної діяльності, експертно-аналітичне забезпечення роботи Офісу Президента України, забезпечення гарантій національної безпеки держави у сферах правоохоронної діяльності, протидії корупції, захисту прав людини.

ТАТАРОВ АДВОКАТ ЧИ НІ? АБО ЩО ВАЖЛИВІШЕ — ФОРМА ЧИ ЗМІСТ

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram