» Незаконно, але закономірно

25 вересень 2022, Неділя, 10:29

Незаконно, але закономірно

5 Лютого 2018г.
0
_imeni_1_639_650x410

Батоні Міхеїл, бачте, обурюється тим, що адміністративні суди першої та другої інстанцій відмовили йому в позові до Державної міграційної служби й підтвердили, що він не має права на отримання в Україні статусу біженця. Не маючи звички коментувати судові рішення, які я не читав, зазначу, що Саакашвілі, який лише на оренду своєї київської оселі витрачає 6 тис. доларів на місяць і утримує цілий штат кухарів, водіїв, охоронців і секретарок, дійсно, не схожий на людину, що потребує державного захисту. Але не можу не пройти повз заяви сина Кавказу про те, що відносно нього скоєне беззаконня. Бо виникає запитання – а з якого дива судді мають робити виняток для громадянина Саакашвілі й виносити щодо нього законні рішення?

Хіба Саакашвілі приїхав в Україну в пошуках законності? – Ні, звісно. Він сюди приїхав для того, щоби долучитись до найбрудніших корупційних схем свого товариша Петра Порошенка, якого ревно обслуговував. А в обмін за це Саакашвілі отримав можливість «сісти на потоки» в Одеській області та обкласти даниною тамтешніх підприємців. Він не тільки видавлював з Одеси всі соки в свою кишеню, але й фінансував виборчу кампанію своєї партії в Грузії. При цьому демонстративно плював на закони – достатньо лише подивитись на декларацію голови Одеської обласної державної адміністрації Саакашвілі, який задекларував на сім’ю з чотирьох осіб 3271грн. сукупного місячного доходу. На ці гроші голова ОДА, виявляється, тримав привезену з Грузії обслугу, приватний автопарк, оплачував закордонне проживання своєї дружини, навчання в США старшого сина й свої власні подорожі.

Ба більш того, Саакашвілі, який розповідає, що його безбідне життя в Україні оплачує його українська партія, навіть не знає, що він, як екс-чиновник, до 9 листопада 2017 року був зобов’язаний декларувати свої надходження й видатки, зокрема, фінансову підтримку від партій, рухів і громадських організацій.

А хіба Саакашвілі, перебуваючи на посаді голови ОДА, думав про законність, коли їздив у Чернігів агітувати за висуванця «Блоку Петра Порошенка» на виборах до Верховної Ради? Чи він поважав українські закони, коли відмовився здати грузинський паспорт після призначення на державну службу? – І це при тому, що Закон України «Про місцеві державні адміністрації» прямо забороняє призначати головами держадміністрацій осіб з подвійним громадянством.

Тому все те, що зараз з Саакашвілі коїть його колишній хазяїн, може й незаконно, але закономірно. І якщо внаслідок незаконної депортації Саакашвілі в Україні на одного корупціонера стане менше, не бачу підстав для оголошення жалоби.

Джерело

Бойко_фото
Володимир Бойко Журналіст