29 травень 2023, Понеділок, 07:42

Тетяна Козаченко: Щодо кримінального провадження – будь-яка заява вноситься до ЄРДР, хай перевіряють

12 Серпня 2016г.

Директор Департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко не підтвердив і не спростував «Резонансу» відкриття кримінального провадження щодо глави Департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України Тетяни Козаченко.

Напередодні ЗМІ із посиланням на джерела у правоохоронних органах повідомили, що поліція Києва начебто відкрила кримінальне провадження проти головного люстратора за ст. 366 Кримінального кодексу України (службове підроблення). ЇЇ начебто підозрюють у наданні недостовірних даних у декларціі про доходи та майно за 2015 рік. Підставою стало депутатське звернення народного депутата Сергія Капліна про те, що вона не внесла до декларації відомості про придбання торік права власності на квартиру у центрі столиці площею в кілька сотень квадратних метрів.

Козаченко«Щодо кримінального провадження - будь-яка заява вноситься до ЄРДР, хай перевіряють - я за. Однак це більше інформаційний привід для Інтера, Подробностей, Укрновин - Льовочкіна господарство», - так прокоментувала «Резонансу» цю інформацію Тетяна Козаченко.

Раніше вона вже повідомляла, що згадана «квартира була проінвестована 100% ще в 2013 році і знаходилася як інвестиція в графі 47 деклараціях 2013, 2014. В 2015 році будинок, в якому знаходиться квартира - побудували, тому графа 47 стала пустою, а у графі 25 декларації 2015 задекларована новобудова- квартира».

«Ці закиди або «вброси» - найкраща реклама того, що я НЕ ВЛАШТОВУЮ занадто багато політиків і держпосадовців. Метою цих закидів є не я, а дискредитація того, що становить для них загрозу - інституту люстрації», - написала очільниця Департаменту Мінюсту у Facebook.