27 вересень 2023, Середа, 15:36

The Insider опублікувало відео роботи РСЗВ російських окупантів поруч із ЗАЕС

4 Вересня 2022г.


КИЇВ. 4 вересня. Резонанс. У розпорядженні журналістів опинилося відео роботи російських реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) з території Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС), яке було знято в ніч із 2 на 3 вересня. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на The Insider.

Деталі 

На кадрах видно, що РСЗВ знаходяться у безпосередній близькості від енергоблоку. The Insider попросив експертів Conflict Intelligence Team (CIT) дослідити відео.

Цитата

"У кадрі видно труби Запорізької ТЕС, які видно і на цьому панорамному фото з Google. Зйомка справді ведеться з протилежного берега Дніпра, камера спрямована на південь. Це означає, що місце запуску РСЗВ знаходиться на захід від Запорізької ТЕС. Також на захід від ТЕС знаходиться територія самої АЕС, але чи справді реактивні снаряди запускають саме з території станції, точно встановити неможливо", - йдеться в повідомленні.

Додамо

Українська Запорізька атомна електростанція (ЗАЕС) знову втратила підключення до останньої основної зовнішньої лінії електропередачі, але об'єкт продовжує подавати електроенергію в мережу через резервну лінію.