» Тіло зниклого контрактника знайшли на Рівненському полігоні. Обставини смерті встановлюють

26 березень 2023, Неділя, 11:59

Тіло зниклого контрактника знайшли на Рівненському полігоні. Обставини смерті встановлюють

16 Лютого 2022г.


КИЇВ. 16 лютого. Резонанс. На території Рівненського військового полігону знайшли тіло контрактника, який перебував у розшуку. Як повідомили у поліції Рівненської області, поліцейські встановлюють обставини смерті військовослужбовця, передає Резонанс.

Деталі

За даними поліції, повідомлення про виявлене тіло невідомого на території Рівненського військового полігону надійшло сьогодні, 16 лютого, о 14:00 від чергового.

Загиблим виявився 28-річний житель Волинської області: він проходив службу за контрактом на Житомирщині, а на Рівненському полігоні — проходив навчальний курс. Із восьмого лютого військовослужбовець перебував у розшуку, коли із товаришем із дозволу керівництва залишив місце несення служби та востаннє його бачили у селищі Тучин колишнього Гощанського району.

Додамо

За результатами попереднього огляду судовим експертом — ознак насильницької смерті на тілі не виявлено. Остаточні результати — за судово-медичною експертизою.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за частиною 1 статті 115 КК України (зникнення особи безвісти) триває.