» Тищенко має сам сплатити штраф за заклад, – Арахамія про вечірку нардепа

19 серпень 2022, П'ятниця, 16:59

Тищенко має сам сплатити штраф за заклад, – Арахамія про вечірку нардепа

26 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-26_172857

Штраф за вечірку народного депутата Миколи Тищенка в розпал карантину буде платити адміністрація ресторану і готелю. Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія вважає, що покараним має бути саме нардеп.

Про це він сказав 26 квітня під час брифінгу у Верховній Раді. І додав, позицію заступника голови фракції щодо цієї ситуації повинна заслухати ще партія, передає Резонанс 26 квітня із посиланням на 24 канал

Арахамія повідомив, Вища рада партії має заслухати позицію Тищенка. Водночас фракція вже висловила думку щодо покарання за порушення карантину.

З точки зору фракції. Позиція наша така, що він має добровільно сплатити це в бюджет, – наголосив політик.

Голова фракції "Слуга народу" вважає, що Тищенко підставив власників закладу, в якому відбулося святкування. Відтак повинен сплатити штраф замість них.

"Я не знаю юридично, як це правильно Але він має виплатити ці гроші. І повинен зробити, як мінімум, в тих же межах сум допомогу у вигляді закупівлі необхідних дронів для армії. А якщо в нього буде трішки більше совісті, то він це купить на набагато більші гроші, бо йому декларація дозволяє", – заявив Арахамія.

Він також зазначив, що наразі немає достатньої кількості голосів для виключення Тищенка зі "Слуги народу".