» Третя спроба підкупу голови Фонду держмайна: справу скеровують до суду

19 серпень 2022, П'ятниця, 16:40

Третя спроба підкупу голови Фонду держмайна: справу скеровують до суду

22 Квітня 2021г.
изображение_2021-04-22_172245

Прокурорами САП прийнято рішення про завершення досудового розслідування, яке здійснювали детективи НАБУ, та відкриття матеріалів у справі стосовно колишнього посадовця АТ «Миколаївобленерго» (70% акцій належать державі), якого у грудні 2020 року викрито на пропозиції та наданні голові Фонду державного майна України неправомірної вигоди.

Про це повідомляє Резонанс 22 квітня із посиланням на САП.

В рамках досудового розслідування встановлено, що колишній посадовець «Миколаївобленерго» запропонував голові ФДМУ 100 тис. дол. США неправомірної вигоди за призначення його на посаду генерального директора акціонерного товариства. При чому 50 тис. доларів експосадовець обіцяв "сплатити" одразу, іншу частину коштів - вже після призначення на посаду.

Крім того, вказана особа обіцяла щомісячно надавати голові Фонду держмайна 200 тис. дол. США неправомірної вигоди як частину «тіньового» прибутку, отриманого завдяки своїй посаді.

Колишнього посадовця «Миколаївобленерго» було викрито 8 грудня 2020 року на "гарячому" під час надання першої частини неправомірної вигоди у 50 тис. дол. США.

9 грудня 2020 року за погодження прокурорів САП детективами НАБУ повідомлено йому про підозру за ч. 4 ст. 369 КК України.

Наразі підозрюваному та його захисникам відкрито матеріали справи для ознайомлення. Після ознайомлення обвинувальний акт буде скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Читайте Резонанс в Facebook и подписывайтесь на наш канал в Telegram