» Три тіла знайшли на кордоні Польщі та Білорусі: що відомо

10 серпень 2022, Середа, 10:54

Три тіла знайшли на кордоні Польщі та Білорусі: що відомо

20 Вересня 2021г.


КИЇВ. 19 вересня. Резонанс. Прикордонна служба Польщі повідомила, що на кордоні з Білоруссю знайдено три тіла, передає Резонанс.

Цитата

"Сьогодні, 19 вересня, у прикордонному районі з Білоруссю знайшли тіла трьох людей. Подальші дії у цій справі здійснює прокуратура", - йдеться у Twitter Прикордонної служби Польщі.

Додамо

Наразі інформації про померлих немає. 

У той же час, прикордонники повідомляють, що на кордоні з Польщею виявили труп громадянки Іраку.

"... у Гродненському районі поблизу села Лісне за метр від білорусько-польського кордону виявлено тіло жінки неслов'янської зовнішності без ознак життя. Поблизу місця виявлення на контрольно-слідової смуги, обладнаної на польській території, зафіксовані явні ознаки волочіння тіла з Польщі в Республіку Білорусь", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо

Наприкінці травня президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Мінськ більше не затримуватиме нелегалів, які намагаються через Білорусь потрапити на територію Європейського Союзу, членом якого є Литва. На початку липня Вільнюс оголосив у республіці режим загальнонаціональної надзвичайної ситуації. Згодом аналогічний режим на кордоні з Білоруссю ввели Латвія та Польща.

Наприкінці серпня Польща, Литва, Латвія та Естонія звинуватили Білорусь у використанні нелегальних мігрантів як зброї у так званій гібридній війні проти ЄС. Прем’єр-міністри цих країн у спільній заяві закликали ООН вжити заходів щодо білоруського керівництва.

У межах боротьби з потоком нелегальних мігрантів Литва розпочала будівництво паркану на кордоні з Білоруссю.