» Триває дослідження доказів у справі Тамразова

28 листопад 2022, Понеділок, 19:26

Триває дослідження доказів у справі Тамразова

29 Травня 2020г.
168210

29 травня 2020 року у Вищому антикорупційному суді за участі прокурора САП відбулось чергове судове засідання з розгляду обвинувального акту стосовно колишнього першого заступника голови правління ПАТ «Укргазвидобування», який намагався надати неправомірну вигоду у розмірі 200 тис. доларів США співробітнику Генеральної прокуратури України за сприяння у скасуванні арешту, накладеного на газ.

Про це повідомляє Резонанс 29 травня із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

На засіданні колегією суддів ВАКС досліджено 2 томи письмових доказів, наданих стороною обвинувачення.

Наступний розгляд у справі призначено на 9:30 год. 17 червня 2020 року.

Як вже повідомлялось, колишнього посадовця було викрито під час надання першої частини неправомірної вигоди у сумі 100 тис. доларів США за вжиття заходів з боку прокурора щодо скасування накладеного арешту під час розгляду відповідного клопотання, поданого до суду та за невжиття аналогічного заходу забезпечення у подальшому. Його дії кваліфіковані за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.369 КК України.

Обвинувальний акт у справі було скеровано до суду у лютому 2020 року, - поінформували у САП.

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА ПЕРЕДАЛА СПРАВУ ОЛЕКСІЯ ТАМРАЗОВА ДО САП

Нагадаємо,  з 2010 по березень 2014 року посаду першого заступника голови правління ПАТ "Укргазвидобування" обіймав Олексій Тамразов.

Як повідомляв Резонанс, 09 серпня 2018 року працівниками Генеральної інспекції Генеральної прокуратури спільно з оперативним підрозділом Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ задокументовано факт передачі частини неправомірної вигоди у сумі 100 тис доларів США, від раніше обумовленої суми в розмірі 200 тис доларів США, заступнику начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України  за не вчинення прокурором, в інтересах того хто надає неправомірну вигоду, дій з використанням наданої йому влади та службового становища, а саме повторного звернення у зазначеному кримінальному провадженні з клопотанням про арешт природного газу.

ПРОКУРОР КУЛИК ВІДМОВИВСЯ ВІД ХАБАРЯ У 200 ТИС ДОЛ ВІД ЕКС-КЕРІВНИКА ПАТ «УКРГАЗВИДОБУВАННЯ»