» Троє підлітків втекли з дитячого центру соціально-психологічної реабілітації: поліція знайшла їх за кілька годин

30 січень 2023, Понеділок, 00:02

Троє підлітків втекли з дитячого центру соціально-психологічної реабілітації: поліція знайшла їх за кілька годин

16 Січня 2022г.


КИЇВ. 16 січня. Резонанс. Троє підлітків втекли з дитячого центру соціально-психологічної реабілітації у Сумах під ранок у неділю, поліція знайшла їх через кілька годин і встановлює причини втечі. Про це Резонанс повідомили у відділі комунікації поліції в Сумській області.

Цитата:

"Сьогодні близько 4:30 до поліції надійшло повідомлення від вихователя, яка побачила як троє дітей залишають приміщення центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Близько трьох з половиною годин знадобилось працівникам поліції, щоб повернути втікачів до закладу. За цей час діти встигли добратись до окраїни міста", - йдеться у повідомленні.

Деталі

Діти втекли з центру на вулиці Ковпака у Сумах. Зникли три хлопці 14, 15 та 16 років.

"Отримавши інформацію від небайдужих громадян про можливий напрямок руху втікачів, поліцейські вирушили до окраїни міста. Завдяки ретельному відпрацюванню місцевості, правоохоронці знайшли хлопців у одному з покинутих будинків", - вказали у поліції.

"Наразі життю та здоров’ю дітей нічого не загрожує. Працівники ювенальної превенції з’ясовують причини втечі, а також проводять з ними профілактичні бесіди, роз’яснюючи їм небезпеку таких вчинків", - додали правоохоронці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Запросили в гості, побили і знущалися: на групу неповнолітніх завели справу за катування однокласника