» Труба призначить 23 із 27 переможців конкурсу на керівні посади в ДБР

07 липень 2022, Четвер, 10:33

Труба призначить 23 із 27 переможців конкурсу на керівні посади в ДБР

27 Листопада 2018г.
0
aHR0cHM6Ly9nYWxsZXJ5Lm1haWxjaGltcC5jb20vYmZhMmI2NWJjOGIzYzM5MWU3MTE3ZWY5My9pbWFnZXMvYTRmODQzMWMtZGRmNy00YzU2LWE2NDQtOWE2MTg4NzRkZTM2LmpwZw

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба призначить 23 переможців конкурсу на керівні посади у ДБР. Чотири переможці конкурсу не будуть призначені. Про це він заявив 27 листопада 2018 року під час брифінгу.

Як повідомляє сайт відомства, очільник Бюро наголосив, що зовнішня комісія порушила законодавство під час проведення конкурсу та знищила матеріали поліграфу переможців, які мають бути передані для ухвалення кадрового рішення.

"Тим не менш, я розумію, що кандидати не винні в тому, що комісія порушила законодавство. Вони звернулися з проханням провести щодо них ще одно дослідження за допомогою поліграфу, що і було зроблено. З одного боку, ця процедура виходить за межі конкурсу, з іншого – захищає права кандидатів. Отже, я вирішив врахувати матеріали другого поліграфу під час ухвалення кадрового рішення, – пояснив Труба.

Він звернув увагу, що конкурс на 27 керівних посад довів неефективність роботи зовнішньої конкурсної комісії на постійній основі. Відтак мають бути внесені зміни до Закону України «Про Державне бюро розслідувань», якими будуть передані повноваження проводити конкурси на керівні посади від зовнішньої комісії до внутрішніх комісії Бюро.

Також Труба поінформував, що відсьогодні 300 слідчих Держбюро розпочали роботу у центральному апараті та територіальних підрозділах.

При цьому він підкреслив, що Генеральна прокуратура України не буде передавати розпочаті кримінальні провадження до ДБР. "Слідчі Генеральної прокуратури мають час на завершення існуючих проваджень – його досить, щоб зібрати докази та передати справи в суд", - цитує слова Труби прес-служба відомства.

Як писав Резонанс, 8 листопада 2018 року у приміщенні ДБР було провело дослідження на поліграфі для 27 кандидатів на керівні посади, обраних зовнішньою комісією в центральний апарат та територіальні управління.

2 листопада Роман Труба ініціював оголошення нового конкурсу на 27 керівних посад.  І звернувся з відповідним листом до зовнішньої комісії. Крім цього, за неофіційними даними, очільник Бюро призначив виконувачів обов‘язки керівників 27 підрозділів ДБР.

Резонанс звернувся із відповідним  інформаційним запитом до Держбюро, але відповіді наразі не отримав.

ЧОМУ ПІШОВ ТРУБА