» Труба вимагає надати результати психофізіологічного дослідження кандидатів на ключові посади в ДБР

30 червень 2022, Четвер, 18:37

Труба вимагає надати результати психофізіологічного дослідження кандидатів на ключові посади в ДБР

31 Липня 2018г.
ГБР

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба повторно звернувся до зовнішньої комісії з проханням надати результати психофізіологічного дослідження 27 кандидатів, яких комісія рекомендує для призначення на ключові посади в Бюро, або акт про знищення цих матеріалів.

Про це йдеться у зверненні Директора Бюро Романа Труби до голови конкурсної комісії Романа Майданика.

Нагадуємо, що 18 липня зовнішня комісія на своєму засіданні ухвалила рішення про знищення результатів психофізіологічних досліджень із застосуванням поліграфа, а акт знищення зберегти разом із документами комісії.

19 липня Директор Бюро Р.Труба вперше звернувся до комісії з проханням надати результати психофізіологічного дослідження, але жодної відповіді станом на 30 липня не було надано.

У листі до зовнішньої комісії Директор Бюро наголошує, що обрання та призначення переможців конкурсу розслідувань знаходиться під пильною увагою громадськості та міжнародних партнерів.

«Відповідальність за те, хто очолить ключові напрямки роботи Бюро, на цьому етапі однаково розділяє і конкурсна комісія, яка обрала переможців, і Директор Бюро, який має ухвалити рішення щодо їх призначення на посади. Результати психофізіологічного дослідження із застосування поліграфа надзвичайно важливі для з’ясування Директором Бюро моральних якостей кандидатів перед призначення їх на посаду, особливо враховуючи низку негативних повідомлень від ЗМІ та Ради громадського контролю при ДБР», – йдеться у зверненні.

«Відсутність реакції з боку конкурсної комісії, зокрема, ігнорування офіційного запиту Директора Бюро, викликає щонайменше здивування», – зазначив Р.Труба.

Також він нагадав, що всі переможці пройдуть перевірку державними органами влади, в тому числі НАБУ.