» У адвоката вимагали $30 тис за нібито поганий захист звинуваченого у розбої, – прокуратура Києва

02 липень 2022, Субота, 20:30

У адвоката вимагали $30 тис за нібито поганий захист звинуваченого у розбої, – прокуратура Києва

2 Листопада 2018г.
2(1886)

За погодження Київської місцевої прокуратури №5 повідомлено про підозру двом уродженцям Республіки Вірменія, які вимагали у столичного адвоката 30 тис доларів США. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-службу столичної прокуратури.

Як з’ясувалося, адвокат раніше захищав інтереси одного із зловмисників. Тоді за скоєння розбійного нападу вказаного чоловіка було засуджено до 10 років позбавлення волі. Відбувши 6 років у місцях позбавлення волі та звільнившись умовно-достроково, 50-річний зловмисник вирішив повернути свої кошти за начебто незадовільну роботу свого захисника.

Разом зі спільником чоловік почав вимагати у адвоката сплатити 30 тис. доларів США матеріальної компенсації, а у разі відмови погрожував застосувати насильство до нього та його родичів, а також оприлюднити компрометуючу інформацію, що стосується його професійної діяльності.

Вимагачів було затримано правоохоронцями в одному зі столичних ресторанів під час отримання ними зазначених коштів.

Наразі зловмисникам інкримінують вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 189 КК України. Вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжного заходу.

Як повідомляв Резонанс, вночі 1 жовтня 2018 року суддя Деснянського районного суду Києва і її чоловік-адвокат зазнали збройного нападу зловмисників у Печерському районі Києва.

ШОКУЮЧА НІЧ