03 грудень 2023, Неділя, 18:59

У ДБР заявили, що Порошенко, швидше за все, не планував свій закордонний візит заздалегідь

6 Січня 2022г.


КИЇВ. 6 січня. Резонанс. У ДБР встановили, що п'ятий Президент України Петро Порошенко, якому вручили підозру про державну зраду, швидше за все, не планував свій закордонний візит заздалегідь. Про це повідомили у ДБР, передає Резонанс.

Деталі

Попри заяву адвоката Порошенка про заздалегідь сформований план його поїздки до країн ЄС, слідчі ДБР встановили, що Петро Порошенко замовив квитки на літак за кордон в день спроби вручення йому повістки про виклик до ДБР для проведення процесуальних дій.

“В ході слідчих дій від авіакомпанії отримано інформацію, що квитки народний депутат Петро Порошенко придбав о 19.04 17 грудня — через кілька годин після того, як слідчі ДБР намагалися вручити йому повістку про виклик. Тому заяви адвокатів про, нібито, заздалегідь заплановану поїздку не відповідають дійсності. Органи слідства чекають на повернення Порошенка П.О. для проведення відповідних слідчих дій”, — зазначили у ДБР.

Що було раніше

Сьогодні Печерський районний суд Києва наклав арешт на все майно п’ятого президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо

Порошенку повідомлено про підозру у вчиненні державної зради та сприянні діяльності терористичних організацій.
Спікеру Верховної Ради Руслану Стефанчуку направили лист щодо підозри експрезиденту України Петру Порошенку.

Порошенка також викликали в четвер, 23 грудня до ДБР.

Проте він заявив, що повернеться до країни вже у наступному році. За його словами, він працює “у Варшаві”.

Сьогодні, 6 січня Порошенко заявив, що 17 січня повернеться до України, та зустрінеться з генеральним прокурором Іриною Венедіктовою.