21 липень 2024, Неділя, 17:16

У ДБР згадали за воєнний стан

5 Грудня 2018г.
У ДБР згадали за воєнний стан

Забезпечення миру, безпеки та прав громадян всередині держави є одним із завдань Державного бюро розслідувань як правоохоронного органу. Про це заявила перший заступник директора Державного бюро розслідувань Ольга Варченко, предстаючи керівника  територіального управління ДБР у Мелітополі Дениса Кермана. Вона також нагадала, що в областях, на які поширюється діяльність цього територіального управління, рішенням Президента України та Верховної Ради введено режим воєнного стану.

Теруправління ДБР у Мелітополі поширює свою діяльність на Автономну Республіку Крим, Запорізьку, Херсонську області, місто Севастополь, уточнили на офіційцному сайті Бюро.

Про загальну чисельність відкритих кримінальних проваджень за перший тиждень слідчими ДБР наразі не повідомляється. Як і про те, чи є серед них - військові злочини, - передає Резонанс.

ЗАКОНОПРОЕКТ ПРО ДБВЮ: АМБІЦІЇ І РЕАЛІЇ

ДБР у Мелітополі офіційно розпочало свою роботу з 27 листопада, коли 25 слідчих територіального управління склали присягу на вірність народу України та розпочали роботу. Штат мелітопольського підрозділу має  налічувати 114 осіб. Нині у складі теруправління Бюро сформовано слідчі підрозділи за трьома напрямками: розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції; розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя; розслідування військових злочинів. Про це написав у соцмережі Facebook голова Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль. Губернатор разом із очільником  ГУ Нацполіції у Запорізькій області Сергієм Комісаров та прокурором Запорізької області Валерієм Романовим взяли участь у робочій нараді у ДБР.

Як повідомляв Резонанс, внутрішньою безпекою НПУ спільно з прокуратурою Запорізької області викрито наркоділка, який виявився колишнім оперуповноваженим поліції. Зловмисника затримано у так званому притоні для наркозалежних разом з його спільниками, де вони самі вживали психотропний засіб.

У МІСТІ ЗАПОРІЖЖІ ПРИТЯГНУЛИ ДО КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕВИНУВАТИХ У МАЙЖЕ 500 ЕПІЗОДАХ