26 вересень 2023, Вівторок, 11:38

У деокупованих Ізюмі та Куп’янську затримали колаборантів: серед них експравоохоронці

15 Вересня 2022г.


КИЇВ. 15 вересня. Резонанс. У деокупованих містах Ізюм та Куп’янськ Харківської області Державне бюро розслідувань затримало колаборантів, які працювали на російських загарбників. Серед зрадників є колишні правоохоронці. Про це повідомила пресслужба ДБР, передає Резонанс.

Деталі

"У звільненому Ізюмі вдалося викрити та затримати двох зрадників з числа вже колишніх працівників правоохоронних органів", – ідеться у повідомленні.

За даними ДБР, посадовиця місцевої податкової служби після початку війни продовжила роботу вже в окупаційній адміністрації росіян. Вона займалася підбором кадрів для окупаційної міської ради Ізюма, передавала інформацію про місцевих патріотів України.

"Щоб віддячити росіянам за довіру жінка не пропускала масових заходів, де з гордістю розповідала прокремлівським пропагандистам, як їй добре стало жити. Сюжети з її інтерв’ю рясніли в ефірах російських каналів", – ідеться у повідомленні.

Як зазначили, інша зрадниця вступила до лав так званої "народної міліції". Вона вмовляла своїх колишніх колег з Ізюмського відділу поліції переходити на службу до окупантів. Також вона показала загарбникам, де розташовані усі державні органи міста.

"Інша громадянка України пішла працювати в створену окупаційною владою податкову структуру в Куп’янську. Вона займалася тим, що відбирала гроші у населення на користь окупантів під виглядом стягнення податків", – повідомили в ДБР.

Усім трьом колаборантам оголосили підозру за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Нагадаємо

Служба безпеки України ідентифікувала шістьох колаборантів, які вступили до окупаційного "мвд рф" на Херсонщині.