27 вересень 2023, Середа, 08:15

У готелі на Прикарпатті масове отруєння: за справу взялася поліція

21 Червня 2021г.


КИЇВ. 21 червня. Резонанс. В готельно-відпочинковому комплексі десять осіб отруїлися після прийому їжі. Поліція вже взялася за справу. Про це Резонанс повідомили в пресслужбі поліції Івано-Франківської області.

Цитата:

“Був у нас такий випадок. 20 червня ми отримали повідомлення про отруєння десятьох осіб в одному з готелів. На місці подій працювали поліцейські. Кримінальне провадження поки не відкрили, все ще в процесі”, - повідомили у поліції.

Деталі

За даними ДСНС, 20 червня в інфекційне відділення Богородчанської центральної районної лікарні госпіталізували десять осіб із попереднім діагнозом гостра кишкова інфекція, які вживали їжу в готельно-відпочинковому комплексі.

Зазначається, що стан здоров’я середнього ступеня важкості. Наразі проводиться комплекс санітарно-гігієнічних та протиепідемічних заходів.

Нагадаємо

17 червня 2021 року стало відомо про масове отруєння у Харкові. За останніми даними, вже близько 80 осіб госпіталізовано в Харкові після візиту до закладів “Якіторія” та “Мафія”.

Поліція відкрила кримінальне провадження за ст. 325 (порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним хворобам, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними).