» У ГПУ представили заступників генерального прокурора

05 липень 2022, Вівторок, 06:45

У ГПУ представили заступників генерального прокурора

12 Вересня 2019г.
ГПУ_1

Генеральний прокурор Руслан Рябошапка представив колективам Генпрокуратури та Головної військової прокуратури першого заступника Генерального прокурора Віталія Каська та заступника Генерального прокурора – Головного військового прокурора Віктора Чумака, повідомляє прес-служба ГПУ.

Характеризуючи новопризначених заступників, Генпрокурор назвав їх фаховими та авторитетними юристами.

Також Генпрокурор зосередив увагу на функціонуванні військової прокуратури після ухвалення проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури (1032). Він повідомив, що після прийняття Закону відбудеться перехід військової прокуратури в іншу систему, в систему Генеральної прокуратури, і буде створена спеціалізована прокуратура.

Руслан Рябошапка наголосив, що прокурори, які матимуть бажання залишитися в системі, зможуть зробити це, пройшовши через атестацію і перевірку на доброчесність.

Генеральний прокурор окреслив два основних напрямки роботи майбутньої спеціалізованої прокуратури. «Перше - це продовження роботи щодо військових злочинів, але ця робота здебільшого буде здійснюватися в зонах конфлікту», - повідомив Генеральний прокурор. Також він додав, що, не дивлячись на те, що вказані прокурори не будуть проходити військову службу, буде зроблено все, щоб забезпечити належний соціальний пакет, оскільки їх робота буде пов’язана із підвищеним ризиком.

«Другий критично важливий напрямок – це злочини в сфері національної безпеки і оборони. І особлива увага буде приділена саме цьому напрямку», - підкреслив Генпрокурор.

Віктор Чумак, в свою чергу, подякував за довіру та висловив готовність працювати у команді.