» У кабінеті слідчого Управління спецрозслідувань ГПУ помер підозрюваний, – журналіст Бойко

01 липень 2022, П'ятниця, 14:14

У кабінеті слідчого Управління спецрозслідувань ГПУ помер підозрюваний, – журналіст Бойко

11 Лютого 2019г.
unian_generalna_prokuratura_gpu_738190

Колишній прокурор прокуратури Києва Андрій Сайчук, якого підозрювали у незаконному притягнення до кримінальної відповідальності 72-річного учасника акцій протесту на Майдані (2013-2014 рр), помер 11 лютого 2019 року у кабінеті слідчого Управління спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури. Про це у соцмережі Facebook написав журналіст Володимир Бойко.

«Поздоровляю начальника Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури Сергія Горбатюка з черговим трудовим звершенням – він закінчив досудове розслідування ще в одній «справі Майдану». Кримінальне провадження розслідувалось стосовно колишнього прокурора прокуратури м.Києва Андрія Сайчука, якому інкримінувалось незаконне притягнення до кримінальної відповідальності учасника акцій протесту Миколи Пасічника. Але направити обвинувальний акт до суду Горбатюк не встиг – підозрюваний Сайчук 11 лютого помер у кабінеті слідчого при ознайомленні з матеріалами справи», - написав він.

Андрія Сайчука підозрювали за ч. 2 ст. 372 КК України — притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності. За даними ЗМІ, підозру йому оголосили у ГПУ під час затримання взимку 2018 року.

Після подій на Майдані Сайчук звільнився з органів прокуратури і працював адвокатом.