» У Харкові повідомили про мінування “ковідних” лікарень: поліція влаштувала перевірку

21 березень 2023, Вівторок, 00:17

У Харкові повідомили про мінування “ковідних” лікарень: поліція влаштувала перевірку

9 Жовтня 2021г.


КИЇВ. 9 жовтня. Резонанс. Поліція перевіряє повідомлення про мінування медичних установ і супермаркету у Харкові. Про це повідомили у поліції Харківської області, пише Резонанс.

Цитата:

“9 жовтня близько 13:10 до поліції надійшов електронний лист з повідомленням про те, що у Харкові заміновані сім лікарень та один з супермаркетів”, - йдеться в повідомленні.

Деталі

Наголошується, що за адресами виїхали слідчо-оперативні групи та фахівці вибухотехнічного управління. Наразі, як вказано, проводиться огляд приміщень та прилеглої території.

Як повідомила у своєму Telegram-каналі народний депутат від “Слуги народу” Вікторія Кінзбурська, яка була обрана за округом №171 у Харкові, попередньо, жодних вибухових пристроїв не виявлено.

Цитата:

“Надійшла інформація про замінування харківських ковідних лікарень! Серед них доросла і дитяча інфекційні лікарні (знаходяться в моєму окрузі), Чорнобильська, ЖД2. Я спілкувалася з лікарями інфекційних лікарень. Зараз закінчується огляд будівель і територій”, - зазначила вона.

Нагадаємо

У червні в Харкові повідомили про закладення вибухівки у 14 лікарнях і поліклініках. Поліцейські перевірили повідомлення. Під час обстежень жодних вибухонебезпечних предметів поліцейські не виявили.