» У Харкові повідомили про замінування шести шкіл – учнів евакуйовували

30 січень 2023, Понеділок, 00:48

У Харкові повідомили про замінування шести шкіл – учнів евакуйовували

29 Листопада 2021г.

КИЇВ. 29 листопада. Резонанс. У Харкові евакуювали учнів шести шкіл через повідомлення про замінування. Про це повідомили в департаменті освіти Харківської міської ради, пише Резонанс.

Деталі

Зазначається, що правоохоронці вже перевірили п'ять шкіл, у шостій - роботи завершуються. Жодна з інформацій підтвердження не знайшла.

"Завдяки тому, що адміністративний та викладацький склад шкіл злагоджено відпрацював алгоритм дій для подібних ситуацій, хибне мінування не внесли непотрібну метушню та хаос. Дітей було організовано евакуйовано та після перевірки приміщень повернуто до нормального ходу навчального процесу", - йдеться в повідомленні.

Доповнення

Окрім цього, вчора, 28 листопада, також надійшло повідомлення мінування аеропорту і ТЦ у Харкові.

Під час ретельних обстежень вибухових пристроїв та речовин поліцейські не виявили.

"28 листопада об 11:35 до поліції надійшло повідомлення про те, що в аеропорту та кількох літаках закладена вибухівка. Фахівці оглянули 2 літаки та близько 5 000 кв. метрів будівлі та прилеглої територію аеропорту, евакуювали 12 людей з числа екіпажу повітряних суден. Вибухових пристроїв або вибухонебезпечних речовин виявлено не було. Відвід транспорту не здійснювався, обмежувався доступ до терміналів аеропорту", - зазначили у поліції.

Нагадаємо

Сьогодні повідомили про загрозу вибуху у міжнародному аеропорті “Одеса”.