» У Херсоні позивач погрожував судді своїми повноваженнями працівника СБУ

09 грудень 2022, П'ятниця, 15:06

У Херсоні позивач погрожував судді своїми повноваженнями працівника СБУ

27 Квітня 2020г.
4e11a40e5fc577669f14250f3f90616acb1f5fe9

Позивач пообіцяв, що суддя «скоро зустрінеться з ним, як працівником Служби безпеки України».

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області Кузьміна Оксана Іванівна повідомила, що у її провадженні перебуває цивільні справа за позовом до Управління Служби безпеки України в Херсонській області про визнання дій протиправними та зобов’язання вчинити певні дії, про визнання незаконним та скасування протоколу засідання житлово-побутової комісії, встановлення факту постійного проживання та визнання права на приватизацію квартири. Про це інформує прес-центр Судової влади України.

Про це повідомляє Резонанс 27 квітня із посиланням на Судово-юридичну газету.

Зазначено, що 21 квітня 2020 року під час підготовчого судового засідання у вказаній справі позивач заявив їй відвід, у задоволенні якого було відмовлено через відсутність підстав.

Суддя вказує, що після цього позивач заявив клопотання про відкладення слухання справи, яке було задоволено. Слухання було відкладено на 21 травня 2020 року.

Кузьміна О.І. повідомляє, що залишаючи судове засідання позивач у присутності секретаря судового засідання та помічника судді попередив її, що через те, що вона не задовольнила його клопотання про відвід, він буде звертатись зі скаргами до Вищої ради правосуддя та погрожував їй «що я скоро зустрінусь з ним, як працівником Служби безпеки України».

Суддя Херсонського міського суду Херсонської області вважає попередження позивача звернутись зі скаргами до Вищої ради правосуддя та погрози використати свої повноваження як працівника Служби безпеки України з метою вплинути на неї як на суддю для прийняття бажаного йому рішення є втручанням у її діяльність як судді щодо здійснення правосуддя, враховуючи, що позивач на даний час є діючим працівником Служби безпеки України та має певні владні повноваження, якими він може скористатися в своїх особистих цілях.

У зв’язку із зазначеним суддя Херсонського міського суду Херсонської області Кузьміна Оксана Іванівна звернулася з повідомленням до Вищої ради правосуддя та Генерального прокурора з проханням вжити відповідних заходів реагування для забезпечення незалежності суддів та авторитету правосуддя.