» У Херсонській області 11-річна дівчинка викликала поліцію, бо боялась залишатись із батьками

07 лютий 2023, Вівторок, 04:41

У Херсонській області 11-річна дівчинка викликала поліцію, бо боялась залишатись із батьками

24 Грудня 2021г.


КИЇВ. 24 грудня. Резонанс. У Херсонській області 11-річна дівчинка викликала поліцію, бо боялась залишатись із батьками, які були напідпитку та влаштували сварку, передає Резонанс із посиланням на поліцію Херсонської області.

Деталі

11-річна дівчинка з Бериславського району сама зателефонувала на лінію «102» зі словами: «Я не знаю, що мені робити». Дитина розповіла, що тато з мамою у стані алкогольного сп’яніння сваряться, батько виганяє її з мамою з дому. На місце виїхали працівники ювенальної превенції та представники сільської ради.

У будинку знаходилися батьки дівчинки, обоє були у стані сильного алкогольного сп’яніння. Жінка підтвердила, що чоловік її ображає та виганяє з дому разом із донькою. Родина є на обліку як така, що перебуває у складних життєвих обставинах.

Дитина пожалілася інспектору, що за день ще нічого не їла, в будинку не було продуктів харчування. Дівчинка сказала, що боїться залишатися з батьками. Зважаючи на всі умови, було прийнято рішення тимчасово вилучили дівчинку з родини.

Додамо

Поліцейські розшукали її тітку, яка приїхала за племінницею і поки дитина буде з нею. Складені адміністративні протоколи за вчинення домашнього насильства та неналежне виконання батьківських обов’язків.

Після проведення необхідних перевірок буде вирішуватися питання щодо доцільності повернення дитини в сім’ю.