21 вересень 2023, Четвер, 15:29

У Херсонській області чотирьох поліцейських підозрюють у колабораційній діяльності

23 Вересня 2022г.


КИЇВ. 23 вересня. Резонанс. Чотирьох поліцейських Херсонщини підозрюють у колабораційній діяльності. Про це повідомили в МВС України на сторінці у Facebook, пише Резонанс.

Деталі

В травні 2022 року ексзаступник начальника одного з ізоляторів тимчасового тримання та троє колишніх співробітників НДЕКЦ МВС України за власним бажанням обійняли посади у «Херсонському науковому дослідному експертному криміналістичному центрі при ГУМВД в Херсонській області». Тим самим перебіжники взяли на себе зобов’язання проведення експертиз та досліджень в інтересах загарбника.

Очолив незаконний підрозділ колишній поліцейський, який закликає місцеве населення до співпраці із ворогом та підбирає кадри до свого нового штату. Троє інших фігурантів працюють у вказаному підрозділі на посадах «старшого судового експерта почеркознавчих експертиз», «начальника лабораторії наркотичних засобів та психотропних речовин, лікарських засобів та отруйних речовин, вибухових речовин та продуктів пострілу», «завідувача сектору товарознавчої та гемологічної експертизи».

Наразі усі зрадники виконують злочинні накази окупаційної влади, підтримують збройну агресію проти України та знімаються у пропагандистських сюжетах телеканалів країни-агресора. Їм заочно оголошено про підозру за колабораціонізм. Фігурантам загрожує покарання до 15-ти років позбавлення волі.

Нагадаємо

СБУ повідомила про підозру відомому столичному блогеру за провокативні стріми з дискредитацією ЗСУ.