» У Києва судитимуть забудовника за зведення житлового комплексу замість реконструкції будівлі держпідприємства

07 грудень 2022, Середа, 11:00

У Києва судитимуть забудовника за зведення житлового комплексу замість реконструкції будівлі держпідприємства

17 Липня 2020г.
Офіс Генерального прокурора

Офісом Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальний акт стосовно одного із співучасників організованої групи за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем (ч. 5 ст. 191 КК України).

Про це повідомляє Резонанс 17 липня із посиланням на прес-центр Офісу Генерального прокурора.

Досудовим розслідуванням встановлено, що група осіб у 2005 – 2013 роках у протиправний спосіб організувала будівництво сорока житлових, офісних та торгово-розважальних комплексів на земельних ділянках у м. Києві.

Зокрема, у 2012 – 2013 роках директор одного із підприємств у змові з іншими учасниками організованої групи, отримавши доступ до нежитлового приміщення державного підприємства площею 552,2 кв м, що належить до сфери управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України, під виглядом реконструкції, знесли його, звівши на його місці багатоповерховий житловий комплекс. Вказаними діями державі в особі Міністерства енергетики та захисту довкілля України спричинено тяжкі наслідки на загальну суму понад 2,6 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося Головним слідчим управлінням Національної поліції України.

Читайте Резонанс у Facebook та підписуйтесь на наш канал у Telegram.