» У Києві дівчина розбила обличчя через несправний самокат

18 серпень 2022, Четвер, 10:51

У Києві дівчина розбила обличчя через несправний самокат

10 Червня 2021г.


КИЇВ. 9 червня. Резонанс. Киянка Аліса Поліщук отримала забій в результаті невдалої поїздки на орендованому самокаті Bolt, у якого відмовили гальма. Про це повідомляє Резонанс з посиланням на допис Владислава Гребельника в Facebook.

Цитата

"Все дуже просто, у самоката відмовили гальма. Прямо під час з‘їзду з невеличкого пагорбу, неподалік Маріїнського парку. Їй довелось стрибати на ходу, щоб не втрапити під машину. Якщо ви думаєте, що це перший такий випадок — помиляєтесь", - йдеться в повідомленні.

Деталі

Коли потерпілу доставили до лікарні, лікар не здивувався, додавши, що "кожного дня 3-4 людей з цих самокатів приїжджає...".

У компанії, яка здає в оренду електросамокати, в юридичній інформації вказано, що Bolt "повністю відмовляється від своїх самокатів, та не несе відповідальності за їх обслуговування".

Популярність самокатів в столиці збільшилася в рази під час локдауну. Зростає також і кількість ДТП з їх участю. Зараз водії самокатів їздять по тротуарах і дорогах - ПДД цього не забороняють і не дозволяють.

Для безпечної поїздки на самокаті експерти радять перевіряти справність коліс і гальм.