» У Києві попередили викрадення для продажу за кордон авіадвигунів до вертольота МІ-8

25 червень 2022, Субота, 23:14

У Києві попередили викрадення для продажу за кордон авіадвигунів до вертольота МІ-8

5 Жовтня 2018г.
3

Військова прокуратура Дарницького гарнізону  під час проведення невідкладних слідчих (розшукових) дій, задокументувала факт викрадення лейтенантом ЗСУ, командиром роти охорони однієї з військових частин, двох авіаційних двигунів ТВЗ-117А до вертольота МІ-8, балансовою вартістю близько 400 тис грн.

Як повідомили Резонансу у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України, "факт викрадення обладнання з авіаційно-технічного складу військової частини було задокументовано під час контролю за вчиненням злочину у вигляді спеціального слідчого експерименту".

Зловмисника в погонах викрили  спільно з співробітниками військової контррозвідки ГУ ДКР Служби безпеки України та слідчими Дарницького управління поліції ГУ Національної поліції в м. Києві, в рамках досудового розслідування кримінального провадження за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України.

Повідомляється, що "реалізуючи задумане, вказаний офіцер організував проїзд на територію військової частини заздалегідь підготовленого вантажного автомобіля, після чого завантажив зазначене військове майно та вивіз його з метою його подальшого продажу за кордон. Проте під час вивозу вказаного правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України працівниками військової прокуратури".

Обидва авіаційні двигуни ТВЗ-117А до вертольота МІ-8 вилучено. Наразі тривають першочергові слідчі дії.