» Арбітражний керуючий за 100 тис дол обіцяв «владнати» питання із суддею Госпсуду Чернігівщини

30 листопад 2022, Середа, 22:31

Арбітражний керуючий за 100 тис дол обіцяв «владнати» питання із суддею Госпсуду Чернігівщини

10 Червня 2020г.
n_7667_11632058

У Києві правоохоронці викрили арбітражного керуючого, причетного до вимагання грошей від підприємства-боржника.

Про це повідомляє Резонанс 10 червня із посиланням на прес-центр СБУ.

Затримали зловмисника відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному із ресторанів Києва після отримання $10 тисяч хабара, - твердять у спецслужбі. - Раніше правоохоронці задокументували факт отримання зловмисником траншу у $5 тисяч.

Як уточнили у прокуратурі Києва, затримання відбулося за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури № 7.  На одержанні неправомірної вигоди було викрито не лише арбітражного керуючого, а також  посередника (ч. 4 ст. 368-4 КК України).

Згідно з матеріалами слідства, арбітражний керуючий у справі про банкрутство суб’єкта господарювання спільно з посередником вимагав від керівника компанії 50 тис грн за переукладення договору оренди об’єкта нерухомості. Крім того, ще 75 тис грн зазначені особи вимагали за вплив на прийняття рішення суддею Господарського суду Чернігівської області про затвердження порядку реалізації майна банкрута.

Наразі слідчі дії тривають. Затриманим особам готується повідомлення про підозру.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим відділом Подільського управління поліції ГУ Нацполіції у м. Києві за оперативного супроводу Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ.