27 вересень 2023, Середа, 15:18

У Києві вводять екстрені відключення світла на невизначений термін

28 Жовтня 2022г.

КИЇВ. 28 жовтня. Резонанс. Компанія ДТЕК повідомила, що у Києві вводять екстрені відключення світла на невизначений термін, щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України, передає Резонанс.

Цитата

“Енергосистема країни зазнала нових пошкоджень. Внаслідок цього в Києві виник дефіцит потужності в розмірі 30% споживання. Щоб не допустити повного знеструмлення столиці та центральних регіонів України, держенергокомпанія НЕК «Укренерго» вводить безпрецедентні екстрені обмеження”, – йдеться в повідомленні.

Деталі

Зазначається, що наразі графіки аварійних відключень, які складені напередодні, не актуальні. На жаль, найближчими днями будуть застосовані більш жорсткі й тривалі відключення.

Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК «Укренерго», іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації.

Доповнення

Зранку повідомлялося, що тривалість відключень електропостачання у Києві збільшиться, однак енергетики намагатимуться частіше проводити ротацію будинків, які під них підпадатимуть.