» У Києві затримали зловмисницю, яка ошукала дитячу команду гімнасток

04 липень 2022, Понеділок, 15:49

У Києві затримали зловмисницю, яка ошукала дитячу команду гімнасток

18 Липня 2019г.
3

У Києві затримали підозрювану, яка тривалий час переховувалася від правоохоронців за обвинуваченням у привласненні грошових коштів під виглядом надання туристичних послуг.

Про це Резонансу повідомили 18 липня 2019 року у прес-службі прокуратури Києва.

Зловмисниця у лютому 2018 року отримала від батьків малолітніх дітей, які займаються художньою гімнастикою в дитячих закладах Оболонського району, грошові кошти у сумі майже 90 тис грн на придбання 25 авіаквитків до Афін та у зворотному напрямку для поїздки дітей до оздоровчого табору.

Однак, сплативши гроші за авіаквитки, юні пасажири так і не потрапили на літак. Директор турфірми своїх зобов’язань не виконала, а отриманими грошовими коштами розпорядилася на власний розсуд.

У зв'язку з тим, що підозрювана тривалий час ухилялася від слідчий дій, прокуратура через суд отримала дозвіл на її затримання з метою доставки до суду для обрання запобіжного заходу.

За результатами проведених оперативно-розшукових заходів місцезнаходження підозрюваної було встановлено та 17.07.2019 здійснено її затримання у Печерському районі столиці.

На сьогодні за клопотанням місцевої прокуратури підозрюваній обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Найближчим часом обвинувальний акт відносно зловмисниці буде скеровано до суду для розгляду по суті.