У Китаї зафіксовано першу смерть від хантавірусу - Резонанс - о коррупции, взятках, судьях, власти

29 апрель 2020, Среда, 02:25

взятка декларация ДТП в Харькове задержание в Иванковичах Мошенничество туроператоров НАБУ Нацполиция происшествия прокуратура СБУ Укрзализныця

У Китаї зафіксовано першу смерть від хантавірусу

25 марта 2020г.

Перший смертельний випадок від нового вірусу зафіксовано в китайській провінції Юньнань.

За даними ЗМІ, помер чоловік, інфікований хантавірусом. Смерть наступила, коли житель провінції Юньнань їхав на роботу в автобусі. Щоб підтвердити причину смерті лабораторно, йому зробили тест на коронавірус. Він виявився негативним. Хантавірус проявив позитивний результат. Про це повідомляє "Слово і Діло", передає Резонанс 25 березня.

У решти 32 пасажирів того ж автобуса також взяли аналізи для перевірки.

Відомо, що хантавірусом можна заразитися від гризунів або продуктів їхньої життєдіяльності. Даний вірус не передається від людини до людини, подібні випадки були виявлені лише в Аргентині і Чилі.

Крім того, хантавірус може передатися через укус деяких видів комахоїдних кажанів. Найлегше людині заразитися цим вірусом в теплі і посушливі пори року.

Серед симптомів хантавірусу – лихоманка, кровотеча, а також пошкодження нирок. Навіть при своєчасній інтенсивної терапії ризик смерті при цій інфекції досягає 36%, зазначається у виданні.