» У корупції викрито керівників виправної колонії Хмельниччини

04 жовтень 2022, Вівторок, 04:34

У корупції викрито керівників виправної колонії Хмельниччини

23 Лютого 2018г.
0
IMG_2594(1)

23 лютого 2018 року, за процесуального керівництва відділу нагляду за додержанням законів органами безпеки та прикордонної служби прокуратури Хмельницької області, слідчим відділом обласного УСБУ відкрито кримінальне провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди з боку керівників однієї з виправних колоній Хмельниччини - за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 14 та ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Про це повідомляє Резонанс.

За офіційною інформацією прокуратури встановлено, що за сприяння в умовно-достроковому звільненні засудженого за умисне вбивство від відбування покарання керівник пенітенціарної установи та його заступник вимагали 3 тис дол США.

Під час передачі обумовленої суми хабара від матері засудженого - заступника начальника  установи виконання покарання було викрито "на гарячому". Його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України на автовокзалі у Шепетівці. Начальника колонії М. правоохоронці - "взяли" у його службовому кабінеті.

Як повідомив Резонансу прес-секретар заступника міністра юстиції України Дениса Чернишова, який курирує пенітенціарну систему, торік до відповідальності було притягнуто понад 100 співробітників відповідних установ.