» У Кривому Розі поліція викрила ОЗГ, яке організував колишній слідчий

10 грудень 2022, Субота, 11:19

У Кривому Розі поліція викрила ОЗГ, яке організував колишній слідчий

15 Травня 2020г.
96714560_234922921274397_6579077512997896192_n

У Кривому Розі оперативники ДСР знешкодили потужне наркоугруповання, члени якого збували амфетамін. Його організатором виявився колишній слідчий.

Про це 15 травня поінформувала Резонанс речниця Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України Наталія Калиновська.

Вона повідомила, що вночі оперативники та слідчі обласної поліції спільно з прокуратурою та СБУ провели заходи для затримання фігурантів та вилучили психотропів майже на 1,5 млн грн.

Правоохоронці документували злочинну діяльність згаданогї ОЗГ кілька місяців. Наразі встановлені всі учасники - від збувачів психотропу до організаторів цього наркобізнесу. Це - 10 осіб на чолі з колишнім правоохоронцем.

- У кожного учасника була своя функція – контроль за розповсюджувачами амфетаміну в конкретному районі міста, функціонуванням так званих «магазинів», формування клієнтської бази, розсилка повідомлень про зміну номерів для подальшого прийому замовлень у «магазині», збут психотропів кінцевому покупцю, - розповіла спікер ДСР. - Одночасно працювало три «магазини», за якими було закріплено по одному оператору: кожен із них приймав до 200 замовлень в день. Безпосередньо організатор угруповання контролював діяльність всіх учасників та розподіляв фінанси між ними.

У ході комплексу оперативних заходів були встановлені і способи збуту психотропної речовини, використовувався метод «з рук в руки». Одразу після отримання замовлення покупцю на телефон надходило повідомлення про час та місце зустрічі, під час якої кур'єр передав трубочки з амфетаміном, а натомість отримував кошти. Ціна товару коливалася від 180 до 200 гривень за одну «дозу», в залежності від кількості замовлень.

Щоденний прибуток з одного «магазину» сягав 40 тисяч гривень. Здебільшого, їх товар користувався попитом у молоді центральних районів міста, зокрема - Металургійного, Центрально-Міського, Саксаганського.

Наразі організатору та учасникам групи повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України.

15 травня вирішуватиметься питання про обрання їм запобіжних заходів у Індустріальному районному суді м.Дніпро.

- Слідство наполягатиме на триманні під вартою, сподіваємось, на підтримку у суді, - акцентувала речниця Департаменту стратегічних розслідувань