У Куп’янську під час евакуації мирного населення з центральної частини міста стало відомо про загибель двох місцевих мешканців унаслідок дій російських військових. Інформацію про це надав начальник Куп’янської районної військової адміністрації Андрій Канашевич.
Про це розповідає Резонанс
Обставини евакуації та нові подробиці
13 грудня українські сили оборони, зокрема тактична група «Куп’янськ» у співпраці зі Службою безпеки України, провели евакуацію ще дев’яти мешканців громади з центральної частини Куп’янська до обласного центру. Усім евакуйованим оперативно надали необхідну первинну допомогу.
Свідчення очевидців
Під час опитування евакуйованих стало відомо, що військовослужбовці окупаційних військ розстріляли двох жителів міста у багатоповерхівці на площі Стадіонній. Серед загиблих – чоловік 1981 року народження та невстановлена жінка похилого віку.
“Під час опитування один з евакуйованих повідомив, що військовослужбовці окупаційних військ розстріляли двох жителів Куп’янська в багатоповерховому будинку на площі Стадіонній. Йдеться про чоловіка 1981 року народження та невстановлену жінку похилого віку”.